Kobra Murat: Çocuklara ev almak için karımın koluna bilezik yaptırırım

Farklı tarzı, kendine has eğlenceli kişiliği ile dikkat çeken Roman müziğinin tanınan simalarından ‘Kobra Murat’ lakaplı Murat Divandiler, geçtiğimiz sene Caner Toygar’ın YouTube’da yayınlanan programına konuk olmuştu.

Merak edilen mal varlığını anlatan ünlü isim, kazancını gayrimenkul ve altına yatırdığını söylemişti. Sürekli altına yatırım yaptığı için eşinin kendisine kızdığını söyleyen Divandiler, şu ifadeleri kullanmıştı:

Trilyonluk insanım ben. 2 tane altın kasamız var. 18 kilo altınımız var. Eşim, ‘artık altın yaptırma kasalar almıyor’ diyor. Karım, benim ve çocuklarımın üzerinde paralar var. Kızıma yazlık, çocuklarıma evler aldım. 18 tane evim, 4 tane de yazlığım var. Bunların hepsi alın teri. 21 saat çalışıp 3 saat uyuyarak.

“ATALARIMIN DOĞDUĞU YERDEYİM”

Bu kadar mal varlığına rağmen roman mahallesinden taşınmadığını söyleyen Kobra Murat, “Cimri biriyim. Atalarımın doğduğu yerdeyim. Evim İstanbul’un fethedildiği yerde. Orada yaşamaktan mutluyum” şeklinde konuşmuştu.

EVİNİN KAPILARINI AÇTI

Sosyal medyada sık sık altınları ve para açıklamalarıyla gündeme gelen Kobra Murat her köşesinde altın kaplama olan evini Gel Konuşalım’a açtı.

“ANNEM PARAYI BULDUĞU ZAMAN KUYUMCUYA GİDERDİ”

Kobra Murat yatırımını altına yaptığına dair konuşurken “Annem parayı bulduğu zaman kuyumcuya giderdi, siz de öyle yapın derdi. Parayı biriktirmeyi öyle öğrenirsiniz, derdi” dedi.

“ÇOLUĞUMA ÇOCUĞUMA BİRER TANE EV”

Ünlü şarkıcı devamında ise “Ben de yurt dışından mesela bir düğünden filan geldiğim zaman direkt ben onu eurolarla, dolarlarla kuyumcuya giderim karımın koluna bilezik yaptırırım. Onlar biriktiği zaman da çoluğuma çocuğuma birer tane ev” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir